öm
Soru Sahibi
30 Ağustos 2020 14:32

kaplama sonrası ağrı

Hocam iyi günler, kanal tedavisi görmüş dişime pin attırıp kaplama yaptırdım ilk günler herhangi sorunum yoktu fakat 1 ay sonra kaplama yapılan dişimle ekmek çiğnerken hafif hafif ağrı hissettim daha sonra gün içinde de ağrı olmaya başladı sürekli 10-15dk da gelip giden bi ağrı, yatarken de şiddeti uyutmayacak derecede yatakta pozisyon değiştirdiğimde ağrı geciyor yarım saat sonra tekrar aynı ağrı başlıyor, sebebi neler olabilir teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)

çok geçmiş olsun röntgen ve agiz ici muayene ile değerlendirmek gerekir.dis ipi ve fırçayı ihmal etmeyiniz

23 Eylül 2020 11:00