gy
Soru Sahibi
28 Kasım 2012 23:43

kaplama diş

mer haba doktor hanım yasım 21 2 ay önce ön üst 4dişim metal desteklı kaplama bu kaplamalar kendı dıslerıme one dogru cıkıntılı diş etımın onunde bu normalmı yoksa doktordan mı kaynaklı kendı dıslerımız gıbı düp duzgun durması lazım degılmı bırde ben bunlardan memnun degilim bunlar yerını fuull porselenmı yoksa zirkonyumu onerırsınız bunlar yapılırken benım dişlerımin kesik olması yapılım seklını degıstırırmı kesim farklılıgından dolayı ben kendı dıişlerımın srssında bellı olmasın ıstıyorum suan psikolojım cok bozuldu bılgılendırırsenız sevınırım

1 cevap
Cevaplar (1)

geçmiş olsun. halledilemeyecek sıkıntı kalmadı bizim bölümde öncelikle sakin olun. dişlerin sırasını görmeden tabii ki bir şey diyemem. önceki çapraşıklık belki de cok cok fazlaydı onu hiç kimse bilemez :) dişler kesildi. ilk neden zirkonyumu istemediniz acıkcası merak ettim beklenti estetik miydi ilk başta da. yapan hekim arkadaşımıza da şikayetinizi iletebilirsiniz yardımcı olacaktır

28 Kasım 2012 23:49