gm
Soru Sahibi
29 Kasım 2018 16:03

kanser ozon tedavisi

Dr bey yeğenim mide kanseri metastas yok acaba ozon tedavisi önerirmisiniz. mide ameliyatı oldu kemoterapi alıyor. kanser hücrelerine etkisi varmı

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Suat Arusan
Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp

Öncelikle geçmiş olsun; kanser hastalığı maalesef bizim alanımıza giren bir konu değil ancak kemoterapi yada radyoterapi sonrası bağışıklık sistemi desteği anlamında ozon tedavisi, hacamat, c vitamin serumu ve bazı bitkisel destekler verebiliyoruz. Bu tedaviler kanser hastalığını iyileştirme anlamında değil, bağışıklık sistemini güçlendirmek ve kanser ilaçlarının yan etkilerini azaltmak için uygulanmaktadır. Sağlıklı günler dilerim..

29 Kasım 2018 17:57