19 Kasım 2015 21:08

Kanser belirtileri nerlerdir

Merhabalar hocam ablamda belirgin kilo kaybı ve saç dökülmesi var iştahıda eskisi kadar değil evde çocuklarından dolayı stres ve sinirlide oluyor genellikle yani kanserden korkuyorum bu belirtiler kanser belirtilerimidir cevaplarsanız çok memmun kalırım şimdiden teşekkür ederim

2 cevap
Cevaplar (2)
Prof. Dr. İzzet Fresko
Romatoloji , Dahiliye - İç Hastalıkları

Merhaba Bu belirtilerle hemen akliniza kanser gelmesin Basit bir yipranma ve stress de ayni seyleri yapabilir Bir ic hastaliklari uzmanina gidin ve muayene olun Sevgiler

20 Kasım 2015 07:33
Soru Sahibi

Hocam ilginizden dolayı teşekkür ederim gittik hastaneye sonuçlar temiz çıktı şükür çok sağolun

20 Kasım 2015 11:32
Prof. Dr. İzzet Fresko
Romatoloji , Dahiliye - İç Hastalıkları

Gecmis olsun

20 Kasım 2015 22:06