gy
Soru Sahibi
30 Mart 2018 13:46

kankanseri

Hocam lokosit sayisi birnci baktirdiginda10.22ikincibaktirdigimda11.38ucuncu bakildiginda13.09hocam hep agliyorum kanseriyimiyin bide hocan notrafilsayisi#,8.96yuksek neyapmam hocam

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Kadri Yamaç
Dahiliye - İç Hastalıkları , Hematoloji

Merhaba, Lökosit sayısı yüksekliği yapan pek çok durum var. Enfeksiyonlar bunun en ön sırasında yer alır. İlk sırada hemen kanser düşünülmez. Bir hekim sizi muayene etsin. Geçmiş olsun.

3 Nisan 2018 08:31