ıa
Soru Sahibi
9 Ağustos 2017 15:29

Kanguru kullanmak icin erkenmi

Selam hocam 2.5aylik oğlum var kanguruya bindirsem bisey olurmu yumurtaliklarina falan nekadar zaman icinde kalmli belli bi saati varmi ? Bide uyku da ssorun yasiyorum uyutuyom arkami donmemle agliyarak uyaniyor geceleri 12den sabah 4 5 yada 6da kendi uyaniyor bu sure zarfinda emmiyor ama kalkinca güzel emiyor geceleride emdirmem gerekiyormu ? Kilosu iyimi sizce dogum kilosu 2700 sonra2600 düştü 1ay 3400du 2ay *** *** **+2de dogdu bunlari merak ediyorum tskler

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba Arzu hanimm Allah bebeginizi gule gule buyutmeyi nasip etsin.. kilo alimi gayet guzel gece kilo alimi iyi oldugu durumlarda bebegi uyandirmaniza gerek yok. Geceleri 3 . 4 saati bulabilir emme aralari.. uyku sorunu icin cok kucuk ancak adapte oluyor dunyaya annesi...zamanla duzene gidecek... yine geceleri guzel uyuyor masallah... kanguru olayina gelince ergonomik bel boyun destekli olanlardan kullanabilirsiniz.. belli suresi yok cok uzun saatler kullanmazsiniz zaten... bebek rahatsiz oldugunu belli ederse alirsiniz.. mutlu gunler dilerim

9 Ağustos 2017 16:58