ya
Soru Sahibi
13 Eylül 2014 10:54

kanama

Hocam merhaba benim sorunum her ay adet kanamasindan 10 gün once kahve ve siyah renkte ped koyacak sekilde kanamam oluyor.tum hormon testlerini ve histereskopi yapildi rahimde nede yumurtaliklarda hormonlarda hic bi sorun yok adet duzenleyici dogum.kontrol hapi progestoron ilaci yumurtlama ilaci hic bi sekilde bu kanamayi kesmedi bu asama da ne yapmam gerekir cocuk istiyorum 1 yildir gebe kalamadim en önemlisi bu kanama gebe kalmama engelmi mantık olarak bakıldığında orda kanama varken çocuk tutunabilrimi 2008 yılında da bartolin kisti ameliyatı geçirmiştim yardimlariniz icin simdiden cok tesekkur ederim

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Sevim Turhan
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Gebelik Öncesi uygun dönemlerde progesteron tedavisi gebeliği kolaylaştırır iyi günler dilerim

13 Eylül 2014 13:47