oo
Soru Sahibi
24 Ekim 2020 17:05

Kanal tedavisi

Hocam merhaba benim 14 numaralı dişime 1 yıl önce kanal tedavisi yapıldı bir kaç aydır çok az ara ara saniyelik ağrım oluyor diye önemsemedim dış kanal tedavisi diye bir başka klinikte o dişe kaplama yaptırmak istedim çekilen röntgende dış te lezyon olduğunu o dişin kanalının yenilenecegini düşük bir ihtimal dahi olsa disin çekime de gidebileceğini söylediler ve bi çekime gitme işi moralimi çok bozdu ilk kanalı yapan hekimlede görüşmeyi düşünüyorum aslında bu konuda da hocam sizin görüşünüzü almak istedim hocam ilginize için şimdiden çok teşekkür ederim

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Dilek Dalat
Diş Hekimi , Endodonti (Kanal Tedavisi)

Öncelikle geçmiş olsun. Bazı durumlarda istenmeden bu durumlarla karşılaşabiliyoruz. İlk doktorunuzun size yardımcı olacağına inanıyorum. İyi günler diliyorum.

24 Ekim 2020 20:47