BN
Soru Sahibi
16 Temmuz 2019 13:43

kanal tedavi dise agri yapiyor

Hocam merabalar.cüruk olan dışıme kanal tedavi yapildi.hassasiyet ve hafif agrim devam etti.3 ay sonra tekrar kanal tedavi yenilendi.kisa bir sure sonra hassasiyet devam etmeye tekrar basladi.dişimin cekilmesini istemiyorum.ne yapmam lazim bilemedim.

2 cevap
Cevaplar (2)
Dr. Dt. Neslihan Güleryüz
Diş Hekimi , Endodonti (Kanal Tedavisi)

Merhaba Hassasiyet olarak bahsettiğiniz sıcak soguk hassasiyeti ise başka bir dişten kaynaklıyor olabilir. Ağrı var ise pek cok nedene bağlı. İsterseniz farklı uzmanlıkların göre bileceği bir fakülte hastanesinden fikir alın. Gecmiş olsun

17 Temmuz 2019 10:43
BN
Soru Sahibi

hocam merhabalar disimin hassasiyeti sicak soguk degil kokde disler birbirini iter gibi bir sıkişma yada minik minik zonklama tarzi

17 Temmuz 2019 13:31
Dr. Dt. Neslihan Güleryüz
Diş Hekimi , Endodonti (Kanal Tedavisi)

Merhaba o zaman kanalın yeniden yapılmasının degerlendirilmesini tavsiye ederim. Bir endodoniste başvurunuz. Gecmiş olsun

24 Temmuz 2019 12:03