ae
Soru Sahibi
23 Aralık 2013 13:42

kan tahlil sonuçları

Hocam merhaba, Yapılan kan tahlili sonuçlarımda pdw 19.*** *** **.0) , rdw 19.*** *** **.2),mchc 36.*** *** **.4) değerlerim yüksek ve hct 36.*** *** **.9) değerim düşük,diğer sonuçlarım ise normal sınırlar içerisinde çıktı.herhangi bir sorun var mıdır? teşekkürler,iyi çalışmalar..

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Ayşegül Atak Yücel
Dahiliye - İç Hastalıkları , İmmünoloji

Merhabalar, öncelikle geçmiş olsun, ancak bu benim değil, hematolojinin konusu ben immünoloğum sanırım yanlış yönlendirilmiş sorunuz. Sağlıklı günler dilerim

27 Aralık 2013 11:29