ÇS
Soru Sahibi
10 Mayıs 2016 10:12

Kan sulanmasi

Merhaba hocam. 30 haftalık gebeyim Kan tahlili verirken kanm çok sıvı çkiyor Bir sure durmuuor . Daha once de burun amalyeti olmuştum cok skntilı gecrdm kanimin cok sıvı oldugu zor durduruldugu söylendi . Cok tedirgm hocam ne yapmalym . Lütfen yardmci olun

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Osman İlhan
Dahiliye - İç Hastalıkları , Hematoloji

Tam kan,PTZ ve aPTT testlerinin yapılması uygundur. Prof.Dr.Osman ,İlhan www.osmanilhan.com

16 Mayıs 2016 09:05