hs
Soru Sahibi
19 Kasım 2019 13:22

kan sulandırıcı

Hocam merhabalar daha önce 1 dış 1 kimyasal birde 4 aylık düşük yaşadım. Şu anda tüp bebek tedavisi ile 7 haftalık ikiz hamileyim. Tüp bebek Tedavim başlangıcından itibaren Ecopirin ve Clexane 4000 iğne kullanmaktayım. Ancak son haftada 1 kez pembe ve 4-5 kez kahverengi lekem geldi. Burnum hergün kanmaya başladı.Bu nedenle takibinde bulunduğum doktorum iğne ve ilacımı kesmemi istedi. Ancak tereddütlerim bulunmakta. Kan pıhtılaşma sonuçlarıma hiç bakılmadı.Aşağıda belirtiğim bu sonuçlara göre kan sulandırıcı kullanmamın zorunlumudur hocam veya dozu kaç olmalıdır.cevabınız için şimdiden teşekkürler. Faktör V Leiden = Normal Faktör II Protrombin =Normal Mthfr c677t =Heterozigot Mthfr a1298c =Heterozigot Plazminojen aktivatör inhibitör-1 4G/5G =Heterozigot Faktör xııı v34l =Heterozigot

1 cevap
Cevaplar (1)

Aslinda bu konuda bir de hematoloji uzmania danismak iyi olur ama bence yok

19 Kasım 2019 14:49