YR
Soru Sahibi
1 Ocak 2019 17:47

Kan sulandırıcı

Merhaba. 1 senedin kan sulandırıcı kullanıyorum. Bağ doku romatizma ve livedo retikülaris ve afs şüphesi var. Bu ilacı kullandığımda düşük doz ama balgam da kan gözüküyor ayrıca her tahlil de idrar da da kan gözüküyor bu ilaçla ilgili midir bu ilacı bıraksam sorun oluşturur mu

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Ahmet Mesut Onat
Romatoloji , Dahiliye - İç Hastalıkları

Bu durum ilaçla ilgilidir.. ilaçta doz azaltımına gidilmelidir ve bunu ancak sizi muayene ederek veya sizi muayene etmekte olan hekimin kararıyla yapabilirsiniz.

7 Ocak 2019 02:08