ÖE
Soru Sahibi
9 Aralık 2014 16:33

kan sonucu

Hocam endokrin doktoruna sperm gelmemesinden dolayı göründüm.Yapılan kan tahlillerinde Alt referans 0-45 olması gerekirken benim değerim 124 çıkmış.Ldl kolestrol ref değeri *** *** ** benmikisi 114 çıkmış.*** *** ** düşük risk diye yazı yazılmış.Doktor gastroenterolojiye yönlendirdi.1.73 boyum kilom 88.Kilodan değerlerin yüksek olma olasılığı var mıdır?Muayne şart mıdır?

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Süleyman Uraz
Dahiliye - İç Hastalıkları , Gastroenteroloji

Merhaba, evet gastroenterolojide testlerinizin ve takibinizin yapılması gerekir. Teşhise bağlı olarak tedavi düşünülür.

22 Ocak 2015 22:52