as
Soru Sahibi
15 Kasım 2023 18:20

Kan sonucu

Hocam merhaba 2 haftadır süren diş kanamam var sol en arka dişte . 2. Gittiğim diş doktorum taşları temizledi . Hafifde olsa hala kanama var . Benim sorum kan testi yaptırdım size danışmak istedim . Değerlerim hepsi referans aralığında olmayanları yazıyorum . MPV : 11.6 (7-11) PLT : 183 Bu değerlerden dolayı bir problem teşkil eder mi

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Yasin Baki Baydaş
Dahiliye - İç Hastalıkları

Merhaba. Değerleriniz normal sayılabilir belirgin bir sıkıntı yok. Kanama takibi yapmak lazım. Devam ederse muayene olmanızda fayda var. Geçmiş olsun

15 Kasım 2023 21:18