ES
Soru Sahibi
8 Ekim 2016 00:27

kan şekeri

iyi günler 6 yaşındaki oglumda gecen hafta mide bulantısı ve ellerde titreme vardı kendi kş ölçüm cihazıyla kş ölçtüm aclık 59 çıktı sonra tokluk 1.saat 222 çıktı dr gittik bazı tetkikler yapıldı sonuçları iyi fakat iki hafta kş takip edin denildi şimdi takip ediyorum hep normal düzeydeçıkıyor sadece dün tokluk 2.saat 159 çıktı tekrar dr götürmelimiyim öneriniz nedir?bu arada bende reaktif hipoglisemi varoğlumdaki bu durum ırsi olabilirmi

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Fatih Gürbüz
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Endokrinolojisi ve Metabolizma Hastalıkları

Şeker yükleme testi yapılabilir

26 Ekim 2016 00:39