8 Eylül 2019 17:20

Kan pihtilasmasi

Hocam merhaba.2 kez kimyasal gebelik yasadim.Pihtilasma ve genetik test yaptilar Universite hastanesinde.E Nabizdan baktim.Sonuc cikmis fakat acaba e nabizda gozukmez mi.DNA DIZI ANALIZI 1-10 CIFT deger yazmiyor. NORMAL yaziyor.PERIFERIK KANDAN KROMOZOM ANALIZINDE de deger yazmiyor.NORMAL yaziyor.Bu konuda hic bilgim yok hocam.Yani pihtilasma ve genetik bir sikinti yok demek mi bu sonuclar.Yoksa e nabizda fakultenin sonucu gozukmez mi.Tesekkur ediyorum simdide

1 cevap
Cevaplar (1)

Kesinlikle gozukmez ve etik degildir sizden bu bilgiyi isteyen dr veya genetik uzmanından yüz yüze danışma aliniz

8 Eylül 2019 17:38