DZ
Soru Sahibi
16 Ocak 2018 13:03

Kan gelmesi ve boşalma

Iyı günler kız arkadaşımla sürtünme ile ilişki sirasinda camasirinda kan olduğu farkettik tam anlamıyla biseyler yaşanmadı ancak daha sonra o beni eliyle boşalttı ilişki sirasinda bosalmadim hissetmedim öyle birşey olduğunu kızlık zarı bozuldumu ve hamile kalma gibi bisey olurmu

2 cevap
Cevaplar (2)
Op. Dr. Şebnem İnal
Kadın Hastalıkları ve Doğum

muayene olunuz

29 Ocak 2018 12:26
DZ
Soru Sahibi

Teşekkür ederim yıllarca tıp okuyup alaninizda başarılı olmaya calismisiniz ama böyle durumlarda olabilir yada olmayabilir diye nedenleriyle açıklama yapmayı gerek duymamissiniz halbuki sizin mezun olurken ettiginiz hipokrat yemininde mesleğimi insanlara yararlı olmak için kullanacagima diye bir cümle olması gerekiyor tebrikler bana yararlı olduğunuz için hipokrat kan ağlıyor ...

29 Ocak 2018 14:26
Op. Dr. Şebnem İnal
Kadın Hastalıkları ve Doğum

muayene etmeden hasta değerlendirmek uzmanılığına sahıp doktor olduğunu sanmıyorum. Cahılliğinize veriyorum. Böyle önemli bir konu için tarıf üzerinden cevap beklemek te çok mantıksız.

28 Şubat 2018 11:58