BB
Soru Sahibi
25 Mart 2018 20:45

Kalpte zorlanma

hocam merhaba, 1 buçuk yil kadar önce bir kalp spazmı yaşadım. O zamandir kalpte bir batma hissi var zaman zaman. Eger agir iş yaptıysam bu ağrı sol kurek kemigi ve sol koltuk altında da rahatsiz ediyor. Bazen de bu ağrı sabah uyandığımdan gece uyuyana kadar devam ediyor. Kas gevşetici kullanıyorum cok da faydasını görmedim, ekg çekilmiş ama bir şey çıkmamış idi fakat ben biliyorum kalbimde bir zorlanma oluyor. Nadir de olsa gece uykuda çarpıntı oluyor. Ya da bazen sanki göğüs kafesime bir yük konmuş gibi derin nefeslerle uyanıyorum. Sebebi ne olabilir? Boy 1.78m kilo 92. Günde 5 6 sigara içiyorum. Iyi çalışmalar.

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba Durumu daha sağlıklı değerlendirmek için doktorunuza başvurmanız uygun olur. Kalp veya diğer nedenler için detaylı bir inceleme yoluna gidilmesinde yarar var. İyi günler

26 Mart 2018 09:10