şm
Soru Sahibi
22 Eylül 2014 16:34

kalpte baskı

Hocam Merhaba; Benim sol göğsümde baskı var. Sıkışma gibi. Arada ağrıyor. Baskılar çok arttı. Ama ben bundan 1 ay önce ağrı şikayetiyle bir kardiyoloji uzmanına gözüktüm. Tetkikler sonucunda kalple alakalı bir şey bulunamadı. Ama o zamanlar baskı yoktu. Ağrı vardı. Şuan baskı var ve hatta iki göğsümün ortasında da ara ara oluyor. Bu ağrı ve baskıları 3 gündür çekiyorum . bundan 2 hafta önce İdrar yolları enfeksiyonum vardı. Cipro ilacı yazıldı. Fakat ilaç bana dokundu. Alerji yaptı içemedim. Enfeksiyondan dolayı oluşan bir şey kalbimde ağrı yada baskı yapıyor olabilir mi ? Beni bilgilendirseniz sevinirim .İyi çalışmalar

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba Tanımladığınız ağrı kalp damar hastalığına pek uymuyor. Buna rağmen ihmal etmemek için yine de bir kontrolden geçme yoluna gidebilirsiniz. İyi günler

26 Eylül 2014 14:02