PG
Soru Sahibi
14 Ocak 2014 07:30

kalpk kpk

HOCAM İYİ GÜNLER. BENİM ROMATİZMAYA BAĞLI HAFİF DERECELİ AORT VE MİTRAL KAPAK YETMEZLİĞİM VAR.SAMSUNDA GİTMEDİĞİM DOKTOR KALMADI VE HEPSİDE HAFİFİ DERECELİ 6 AYLIK KONTROLLER VE AYLIK PENİSİLİN VURULMAMI SÖYLEDİLER. HER AY DÜZENLİ VURULUYORUM. AMA BENİM SORUNUM 2 AYDIR NEREDEYSE HER GÜN BOĞAZ AGRISI FARANJİT ŞEKLİNDE GRİP OLUYORUM. AŞIRI BOĞAZ ŞİŞMEM OLUYOR. PENİSİLİN VURULDUGUM HALDE BOĞAZLARIM NEDEN ŞİŞİYOR ACABA. BU HASTALIGIMIN İLERLEMESİNE SEBEB OLURMU. NE YAPMALIYIM

1 cevap
Cevaplar (1)

sık boğaz enfeksiyonu yada bademcik iltihabı oluyorsa bir kbb uzmanına görünmelsiniz. sık grip için her yıl eylul -ekim ayında grip aşısı olmalısınız geçmiş olsun

17 Ocak 2014 16:31