dm
Soru Sahibi
5 Mayıs 2018 12:20

kalp romatizma

osman bey merhaba biz sizinle 4 sene önce tanışmıştık kızım sudemekalp romatizma teşhisi koymuştunuzhersene kontrollerine devam ediyoruz 21 gün iğnesinede devam yalnız biz bu ay iğneyi unutmuşuz neyapmalıyız

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Osman Özdemir
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Kardiyolojisi

Merhaba Melek Hanım. Sudem 14 yaşındadır herhalde, onu öpüyorum. Bugün hemen iğnenizi yaptırın ve bugünden itibaren 21 günde bir devam edin. Yıllık kalp kontrollerinizi de yaptırın. Geçmiş olsun...

5 Mayıs 2018 13:05