ym
Soru Sahibi
28 Mayıs 2014 11:24

kalp ritmi

merhaba ben 18 yaşındayım.şikayetim kalbim ağrıması kalbim ağrıdığı zaman sol kolum halsiz kalıyor.ağrı batma şeklinde değil.sıkışma şeklinde bir ağrı.çok zor nefes alabiliyorum.ağrı başladığında oturuyorum fakat oturduğum halde geçmiyor.1gün boyunca devam ediyor.en çok da geceleri başlıyor.koşamıyorum,merdivene çıkmaktan korkuyorum artık.birde vasoxen ilaçı kullanıyorum.lütfen yardımcı olun

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba İyi bir kontrolden geçmeniz uygun olur. Yapılacak değerlendirmeden sonra bir bozukluk bulunur ise gerekli tedavisi de yapılır. İyi günler

29 Mayıs 2014 15:00