de
Soru Sahibi
23 Ocak 2024 12:38

kalp krizi olabilir mi

merhaba size birşey sormak istiyorum cevaplarsanız çok sevinirim yaşım 18 dün gece uyandım göğüs ağrısı ve midem bulandı kustum bikaç gündür gribim sonrasında da sürekli gaz çıkardım panik atak hastasıyım ve göğüs ağrısı nedeniyle 1 ay önce kardiyolojiye göründüm eko ekg efor kan herşey temiz çıktı psikiyatriste gittim ilaç başladı şuan da göğüsüm ağrıyor ve ne yapmam gerektiğini bilmiyorum kalp krizi olabilir mi 1 ayda damar tıkanabilir mi çok korkuyorum lütfen cevap verin

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba 1 ay önce kalple ilgili yapılan bütün testleriniz normal çıktıysa mevcut şikayetiniz muhtemelen kalp dışı nedenlere bağlıdır, tekrarlayan göğüs ağrınız olursa kardiyolojiye kontrole gidersiniz.

30 Ocak 2024 09:53