de
Soru Sahibi
13 Ağustos 2022 17:00

kalp krizi

kalp krizi geçirmiş lad damarına stent takılmış ef değeri 50 olan hastada 2.derece mitral kapak yetersizliği ...1.derecede aort kapak yetersizliği korkulacak bir şey mi hocam

2 cevap
Cevaplar (2)

Hayır, değildir

15 Ağustos 2022 12:57
de
Soru Sahibi

derece illede 3 e ilerleyecek diye bir kaide yoktur dimi hocam sabitte kalabilir mi

16 Ağustos 2022 12:06

Mevcut haliyle önemsiz ve korkulacak bir tarafı yok. Ancak uzun vadede ilerleme ve başınıza iş açma potansiyeli tabii ki vardır. Kontrolleri aksatmayınız.

1 Eylül 2022 13:27