YA
Soru Sahibi
31 Temmuz 2019 04:54

Kalp Kapakçığı

Sayın HOCAM özel bi hastanede mvp my hafif çıktı 1 yıl sonra devlet hastanesinde sadece hafif my çıktı hangisine güvenecem bilmiyorum özel hastanedeki eko yanıltmış olabilirmi bu cihazlardan siz anlarsınız çünkü saygılar diliyorum

2 cevap
Cevaplar (2)

İkiside benzer sonuçlar kafa karisikligina gerek yok. Ciddi bir sorun yok. Geçmiş olsun

2 Ağustos 2019 13:45
YA
Soru Sahibi

Sayın HOCAM polis akademisinde saglık şartlarında mitral yetersizliğine mvp eşlik ederse engel oluyor fakat sadece my engel olmuyor bu yüzden çok önemli sizce yine emon olmak için eko yaptırmak lazımmı

2 Ağustos 2019 15:38

Evet bir daha yaptırirsaniz daha iyi olur

7 Ağustos 2019 13:44