OC
Soru Sahibi
14 Eylül 2014 18:43

Kalp ile ilgili problem

kalp ile reflü hastalığının bir bağlantısı var mıdır ? doktor teşhisi yok ama reflü olabileceğini düşündüğüm bir hastalığım var . devamlı limon, portakal gibi yiyecekler yediğimde acı yediğimde falan boğazıma doğru acı bir şey geliyor ara ara ağzıma kadar tükürüp çıkattığım oluyor. reflü ile kalbin alakası var mıdır çünkü bende çok fazla göğüs baskısı oluyor kollarımın şekline göre kalbim hızlıa yavaş aftıyor kollarımı geri attığımda falan kalbim kasılması zorlaşıyor son zmanlarda çarpıntım çok ama çok fazla arttı doktora gittim istanbul siyami ersek falan gittim birşeyin yok dediler ekg en az 10tane bir problem yok sadeece carpıntın var deyip yolluyorlar yorulmam çok sık hemen yoruluyorm eko falan çekildi. 2 tane eko çekildim 2ay aRayla 2sindede problem çıkmadı kan tahlillerim normal kan sayımı normal nefes testi normal ama bunlar 1 ay önce normaldi. kalp çarpıntım son zmanlarda arttı göğüste baskıda arttı sizce neden lütfen bana yardım edin tiroidlerdede birşey yok. ve göğüsümdeki baskı öne doğru eğildiğimde azalıyor biraz.. bazen saniyeler içinde artıyor 1-2saniye çok fazla oluyor sonra normalleşiyor ama hep böyle hergün acaba kaburga kemiklerim acısız bir şekilde kırılmış ve ben bunu hissetmiyor olabilirmiyim göğüsümün sol tarafı biraz şişik.. teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba çağdaş bey. Kalp ile ilgili sorununuz yok gibi görünüyor. Öncelikle bir Gastroenteroloji uzmanı ile görüşmenizi öneririm. Prof Dr Emrullah Başar

14 Eylül 2014 20:02