sd
Soru Sahibi
27 Ekim 2020 18:33

Kalp Durumu

Hocam ben 2 ay önce kovid geçirdim. Daha sonra psikolojik mi bilmiyorum ama merdiven çıkınca nabzım 150 oluyordu. Şuan düzeldi ama aritmi oluşmuş ama sadece doktora gidince oluyor. Mesela doktor yanında çok heyecanlanıyorum EKG ve o EKO çekilirken hoca bana aritmi var dedi bende hissediyorum. Ama normal hayatımda yok böyle bir problem. Acaba çok heyecan yaptığım için normal mi bunlar? Holter takıldı 26 ves çıktı ama ordada 18 tanesi ilk takıldığı 1 saat içinde gerçekleşmiş heyecandan gün içinde yani 10 tane çıkmış diyebilirim. Bendeki sorun psikolojik mi hocam sıkıntı var mı? Bütün kan değerlerim normal.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Birol Yamak
Kalp Damar Cerrahisi

Bu yazdıklarını bir kardiyolog ile konuşmalısın. Ama ben anlattıklarında bir problem görmedim.

28 Ekim 2020 08:43