BS
Soru Sahibi
28 Şubat 2021 16:29

Kalp carpintisi

Merhaba hocam sormak istediğim her aniden baslayan çarpıntı ritim bozukluğu mudur? Bende ani baslangicli çarpıntilar oluyordu düzenli atan 160 ı geçmeyen ama olunca 1 saat süren. Çok kez kardiyologa gittim ama seninki psikolojik, ritim bozuklugu degil dendi hep ekg ye eko ya gore bir kez de holter takıldı o gün çarpıntım oldu ama ani baslayan çarpıntı degildi düzgün çıktı holter. Dideral verildi çarpıntin olunca iç diye. 6 ay yasadım bunu suan 1 senedir yok çarpıntı. Ama kafamda soru işareti kaldı carpinti yasadigim dönemler ekg veya holter çarpıntı olmasa bile ritim bozuklugu olsaydi ip ucu verir miydi? Ve psikolojik carpinti 1 saat sürebilir mi? Suan bisey yapmama gerek var mı? Simdiden teşekkürler

2 cevap
Cevaplar (2)

sizinki tamamen psikolojik rahatlamak istiyorasız dr larınıza güvenin

28 Şubat 2021 18:07
BS
Soru Sahibi

Çok teşekkür ederim hocam... son olarak dr lar kahve içme diyor semptomları artirir diyor. Fakat ben kahveyi cok seviyorum baska hiçbir zararli aliskanligim yok. Madem kalp hastaligimiz yok neden kahvenin zararı var? Kesmek yerine günde sadece 1 tane içsek olur mu? Teşekkürler..

1 Mart 2021 13:00

olur

1 Mart 2021 13:24