çk
Soru Sahibi
17 Mayıs 2020 10:29

Kalp büyümesine bağlı göğüs yanmadi

Merhabalar hocam annem 64 yaşında astım koah hastası aynı zamanda kalp kapandığında büyüme var ritim bozukluğu da var coumadin kullanıyor son 3 aydır göğsünde yanma hissi var akciğerde iltihap oluyo kullanılan ilaçlar yanmayı geçirmiyor göremediğimizdoktor kalmadı en son kalpte 2 ay öncesine gore belirgin bir büyümenin olduğunu ve bu sebepten kalbin göğüse baskı yapıp yanmaya neden olduğunu kalp doktoruna gitmenizi söylediler kalp bu yanmanın sebebi olabilir mi ne yapmamızı onerirsiniz

1 cevap
Cevaplar (1)

Ihtimal olarak evet diyebilirim ama onlarca diger olasilik arasindan sadece bunu secemem. Detayli gorusme imkani bulacaginiz bir kardiyologla yuz yuze gorusmeniz lazim. Selamlar.

17 Mayıs 2020 16:13