1z
Soru Sahibi
22 Kasım 2014 23:57

kalp atışlarında rahatsızlk

öncelikle merhabalar hocam 25 yaşındayım 1 sene önce kalp ile ilgili hiç bir sıkıntım yoktu 1 sene önce bilmeyerek bonzai diye bi madde kullandım ve onu içtikden 5 dakka sonra kalbim öyle sert çarptıki yerinden cıkıyodu 1 saat o çarpıntıyı yaşadım terler içinde kalmıştım nefes alamıyodum hocam o günden sonra kalp atışlarım beni mafediyo sert bi şekilde çarpıyo karnımı sallıyo boynumda kulagımda atışları duyuyorum hocam cok rahatsızım kalbimin her çarpısından acı cekiyorum o olaydan hemen sonra doktora gittim bütün tetkikleri yaptırdım eko sonucunda su cıktı : arka leaftet daha belirgin olmak üzere her iki leaftet sol atriuma prolabe oluyor diye bi sonuc cıktı bir kaç doktora gittim kalbinde bi sıkıntı yok kalp kapaçcık cökmesi var dediler buda normal bişi dediler bitanesi beloc zok 50 mg verdi 1 aydır kullanıyorum sanki biraz rahatlattı ama geçmedi hocam benim demek istedigim şu ben kalbimden rahatsızm hocam bi çözümü vardır elbet bence farklı bi sebebi olabilir yani bu sert atışlar kapakçık çökmesinden degil diye düşünüyorum hocam nolur bana yol gösterin cok huzursum 1 senedir cekiyorum bu durumu tesekkur ederim

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba Kalp yönünden inceleme yapılmış. Eğer yeterli olduğunu düşünmüyorsanız başka bir hekime görünebilirsiniz. Yine bişey çıkmaz ise psikiyatri den destek alma yoluna gidebilirsiniz. İyi günler

24 Kasım 2014 15:04