KS
Soru Sahibi
27 Kasım 2017 00:25

Kalp ağrısı- göğüste ağrı

Merhabalar göğüsümdeki ağrılardan dolayı doktora gittim ve kalp kapağımda aralık olmasından dolayı hava kaçırma olduğunu öğrendim . ancak doktor bana ağrıların bundan dolayı olmadığını söyledi. 1 sene sonra aynı şikayet ile tekrar doktora gittim ve bana sanal anjiyo yaptı. bu seferde kalp damarından bir tanesi 3cm kalp dışına çıkıp tekrar kalpte devam ediyormuş bunu öğrendim ama yine bana bu ağrıların bundan kaynaklanmadığını ve ağır spor yapmamamı söyledi. ancak bu ağrılar devam ediyor, bazen 1 hafta boyunca devam ediyor bazen 2 ay hiç ağrı olmuyor nedeni ne olabilir ?

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Gündüz Yümün
Kalp Damar Cerrahisi

Sayın Samet bey Öncelikle şikayetlerinizden bir an önce kurtulmanizi dilerim. Bilgisine başvurduğunuz doktorunuz muhtemelen sağlıklı olduğunuzu belirtmeye çalışmış. Hatta küçük ayrıntıları anlatarak herşeyi incelediğini vurgulamış. Ancak sizde biraz kafa karışıklığı oluşmuş. İsterseniz hastanemiz kardiyoloji bölümüne veya bize gelerek ayrıntılı fikir alışverişinde bulunabilir.

27 Kasım 2017 09:55