SM
Soru Sahibi
31 Aralık 2020 08:33

Kalıcı etki yaparmı

Hocam ben bir tane eczaneden geciktirici spreyi aldım ve doğru bir şekilde de kullandım ama penisim uyanmadı ama 4 saat ara verdim elimle oynayarak uyandırdım normal sertliğine geldi ilişkiyide girdim ve boşaldım ama maalesef tek sıkıntım penisim eşimle temas etiğim halde kendiliğinde uyanmıyor sadece penisimle oynandığı zaman uyanıyor daha önce böyle sorunum yokdu sadece erken boşaldığım için aldım bu mesajı sipreyi kulandıktan 12 saat sonra yazdım bu kalıcı etki yaparmı kaç saat süreyle düzelir şimdiden teşekkür not sprey stag 9000 şikayet aldınızmı bu ürünle alakalı

1 cevap
Cevaplar (1)

Görüntülü muayene ve danışma hizmetine başladım. Bilgi için *** *** **

31 Aralık 2020 08:59