ÇO
Soru Sahibi
25 Ağustos 2016 21:10

Kalça kemiği

Merhaba hocam oğlum üç yaşında. Sağ bacağını oraklayarak içe basıyor. Doktorlar röntgen sonuçlarına göre bu durumun iki kalça kemiğinin açılarının farklı olduğundan bahsediyorlar. Her biri farklı tedaviden bahsediyor. Ne yapacağımızı şaşırdık. Lütfen yardımcı olun bize saygılar

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Reyhan Aydınlıyurt
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Benim tavsiyem en yakın üniversite hastanesindeki ortopedi kliniğine müracat edip uygun bir tedavi uygulamanız.Özellikle kalça çıkığı konusunda uzman olan ortopedistin size uygulayacağı tedaviden en iyi netice alacağınızı umuyorum.Geçmiş olsun.İyi geceler

25 Ağustos 2016 23:16