ÇD
Soru Sahibi
25 Eylül 2014 20:51

Kalbin aniden hızlı artması

merhabalar ben 22 yaşındayım daha önce eko çekildi ve kan tahlil yapıldı herhangi bir sorun olmadığı gözlendi (fakat holter cihazı takılmadı , ) günlük yaşamda oturup kalkışlarda , hızlı yürümelerde , kalp atımı hızlanması nefes almada zorluk göz kararması oluyor . psikolojik olarak strese bağlı olarak düşünmüştüm fakat normal sıradan günlerde de olmaya başladı 2 yıldır bunu çekiyorum sebep ne olabilir

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba Bunun nedeni konusunda yorum yapmak uygun olmaz. Kontrol için doktora başvurmanız uygun olur. İyi günler

26 Eylül 2014 13:59