PB
Soru Sahibi
6 Ağustos 2014 10:05

Kalbimin Hızlı Hızlı Atması

Merhaba hocam ben 14 yaşındayım özellikle 2 ay önce okuldayken kalbim yerinden çıkacakmış gibi hızlı atıyordu,hemde hiçbir iş yapmadan olmuştu ancak şimdi daha iyi. Şimdiki sorun ise kalbimin ve çevresinin bir hareket yapmama bağlı olarak ağrımasıdır,bu şikayetle çocuk doktoruna gittik ve o da bize ekg çektirtti. Sonuçlar ise şöyle; Vent rate: 89 BPM PR int: 138 ms QRS dur:98 ms QT/QTc: 319/366 ms P-R-T axes: *** *** ** şeklinde değerler çıktı bunları yorumlar mısınız hocam ?

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba Yaş itibariyle benim sorunuza yanıt vermem uygun değil. Çocuk Uzmanı veya Çocuk kardiyoloji uzmanına danışmanızda yarar var. İyi günler

6 Ağustos 2014 14:30