as
Soru Sahibi
29 Ocak 2016 12:12

Kakasını tutamama

Hoca babam 90 yaşında bu günlerde kakasını tutamıyor normalde aklı başında

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Zeynel Abidin Öztürk
Dahiliye - İç Hastalıkları , Geriatri

Öncelikli olarak altta yatan enfeksiyon hastalığı ya da organik bir hastalık bulunup bulunmadığıaraştırılmalı sonra kullanmakta olduğu ilaç varsa bunlara bağlı gelişebilecek yan etkiler yönünden değerlendirilmelidir. Bunlarla ilgili problem saptanmazsa genel cerrahi uzmanının değerlendirmesi faydalı olacaktır.

29 Ocak 2016 16:00