BE
Soru Sahibi
16 Temmuz 2020 03:22

Kafayı yemek üzereyim

Merhaba ben bu aralar çok stresliyim ve bu benim çok sinirimi ve moralimi bozmaya başladı aklıma istemsiz kötü birşey geliyor sonra bende onu düşündüğüm için moralimi bozuyor ve ayrıca bu stres kasığıma vuruyordu başlarda şimdi özel bölgeme vuruyor bu normal mi şimdide acaba o bölgelerde sıkıntı yaratır o bölgeye zarar verir bu stres diye korkuyorum umarim beni anlamışsınızdır lütfen cevap verin.

2 cevap
Cevaplar (2)

Öncelikle merhabalar, Sizi strese sokan sebeplerin neler olduğunu belirlemek ve gerekenden fazla yaşadığınız stresin zararlarını anlamak, nasıl kontrol edebileceğinizi öğrenmek çok önemli. Yaşanılan stres herkes için farklı etkilere sahiptir, bedenin farklı bölgelerinde rahatsızlıklar olarak kendisini gösterebilir. Durumunuz ciddi derecede ağrı ve rahatsızlık yaratıyorsa bir tıp uzmanına danışmanızı tavsiye ederim.

16 Temmuz 2020 16:00
BE
Soru Sahibi

Bazen istemsiz oluyor

17 Temmuz 2020 16:55

İçinde bulunduğunuz bu zorlayıcı durum için profesyonel destek almanızı öneririm.

7 Ekim 2020 09:51