ÇL
Soru Sahibi
4 Temmuz 2020 14:32

Kafasında soru işareti olan bir hasta

İyi günler Doktor Bey ben 19 haftalik hamileyken 1 hafta önce Bursa Yüksek ihtisas hastanesinde akut apandisit ameliyatı oldum belden uyusturdular kadın doğum doktorum düşük riski olabileceği için sürekli yatmam gerektiğini söyledi haliyle genel cerrahi doktorumun yürüyüş yap demesini gerceklestiremedim bundan dolayı şişkinlik hafif oluyor kalkınca da kasığım da ağrı var elhamdülillah ameliyat sonrası bebeğim sağlıklı dendi ama net 10 gün sonra soyliycez dediler şimdi size sorum şudur Dikişleri 10 gün sonra alınmasını yazmışlar bu normal mi yoksa hamileyim diye mi bu kadar uzun süre? Hala sıvı besleniyorum açaba beslenmem ne zaman normale dönebilir? Birde göğüs ucumda ameliyattan 4 gün sonra çok küçük beyaz sıvı gelmeye başladı nedeni nedir ?

1 cevap
Cevaplar (1)

dikişler için normal bir sure..normal besine donulebilir . meme başından gelen mayinin ameliyatla bir ilişkisi bulunduğunu düşünmüyorum

6 Temmuz 2020 17:17