SH
Soru Sahibi
30 Mayıs 2021 01:13

Kafada Sersemlik

Hocam merhaba ben 22 yaşındayım 2 ay önce tansiyon düşmesi yaşadım o günden beri kafamdan yoğun sersemlik yürürken boşluğa düşme hissi yaşıyorım beyin mr çekildim temiz çıktı KBB ye gittim kulaklarda Bi sorun bulunamadı ne yapmam lazım hocam hergün böyleyim

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Marzieh Karimi Khezri
Beyin ve Sinir Cerrahisi

Merhaba.. kardiyoloji tarafında muayene olmanız ve boyun damar doupler yapılması ve gerekiyorsa farklı beyin görüntüleme çekilmesi gereke biliyor.

11 Ekim 2021 14:37