SU
Soru Sahibi
21 Haziran 2010 22:27

kadın hastalıkları

merhaba 24+4 hamileyim dudağımda uçuk çıktı bunda 1-2 ay öncede çıkmıştı 3-4 günde geçti şimdi merak ediyorum dudağımda 2 tane falan var yani bu mikroplar bebeğime zarar verir mi onada bulaşır mı yada onda bir zarara yol açar mı beni aydınlatırsanız sevinirim...

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Gökmen Sukgen
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Dudağınızda görülen uçukların bebeğe geçme ihtimali yoktur.Ancak vajinal bölgede ve doğum zamanında aktif lezyonlarınız varsa normal doğum sırasında bulaş görülebilir...

22 Haziran 2010 09:58