aH
Soru Sahibi
19 Aralık 2013 21:32

kadın doğum

Merhaba hülya hanım ben 3 sene oldu normal bi doğum yaptım doğum yaptıktan 2 sene sonra dis gebelik oldu kürtaj oldum nerdeyse bir sene oldu tekrar hamile kalmak istiyorum ve hiç şekilde korunmuyorum dis gebelikden sonra Bidaha hamile kalamassin diyorlar nekadar doğrutekrar hamile kala bilurmiyim bana yardimciolursaniz sevinirimvtesekkurler

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Hülya Erdem Biçmen
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Hatice Hanım Dış gebelikle bir tüpünüz alınmış olsa bile ikincisi sağlam ise gebe kalmanıza engel olmaz 1 yıl gebe kalamam doktora gitme için yeterli bir süredir Geçmiş olsun

2 Ocak 2014 14:53