Öy
Soru Sahibi
25 Temmuz 2014 11:04

kabizlik

Slm hocam 2,5 yasinda kizim var kakasini yapmak da zorlaniyo hocam ve poposunda zorlamadan dolayı catlaklarda oluştu çok aciyo diyor popom Dr gittik birşey yok dedi x m adinda solüsyon şurubu verdi kabizlik için daha önce dupokloc DİE bir sürüp kullandik ne yapmamiz lazim kizimda biraz miz miz yemesi içmesi yok şaştik kaldik wala hocam kimi çocuk bulamaz yemeye bizimki yemiyo iştah şurubu da verdik omega 3 veriyoz ne yapmaliyiz çocuk kaka yaparken kendini çok zorluyo karsimda hocam lütfen yardimci olun.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Mehmet Keskin
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Endokrinolojisi ve Metabolizma Hastalıkları

ILIK OTURMA, BEPANTEN POMAD, AĞRI VARSA ANESTOL POMAD, KABIZLIK DEVAM EDERSE TİROİD TESTLERİ!

19 Ağustos 2014 08:55