gs
Soru Sahibi
19 Temmuz 2016 15:31

Kabarciklar

Hocam kolayliklar diliyorum. Birkacgun once bacak aramda surtunmeden dolayi kizariklik ve kabarti olmuştu tatil dolayisiyla gunestende yandi. Suanda dahada büyüdu kabardi ve tatli tatli kasiniyor. Ayni zamanda kollarimin alt kisimlarinda dirseklerimde bacak arkalarimda ve ayak ustlerimde de kabarciklar var ve kasiniyorlar. Acaba ürtiker mi diye düşünüyorum? Önerebileceğiniz ilac var mdir? Teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba Tarif ettiğiniz kadarıyla ürtikere benziyor. Fucicort krem ve aerius tablet (akşam) kullanabilirsiniz

19 Temmuz 2016 16:14