ÇD
Soru Sahibi
27 Şubat 2007 00:00

iyi çalışmalar benim sorum su.2 ay sonra düğünüm olucak 3 sene kadar bebek

iyi çalışmalar benim sorum su.2 ay sonra düğünüm olucak 3 sene kadar bebek sahibi olmak istemiyoruz bunun için bize önerecegiz yöntem nedir.doğum kontrol hapı mı kullanmalıyım 23 yasında 52 kilo 1.63 boyundayım bunları yazıyorum çünki yasın boyun ve kilonun önemli oldugunu söylediler.birde adet günlerim ayın 6.günü buna göre bana tavsiye debileceginiz yöntemi ögrenmek istiyorum şimdiden teşekkürler.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Uçar Asena
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Görünüşe göre önce doğum kontrol hapları ile başlamalısınız. Evlenince bir Uzmana görünerek haplara devam etmekte sakınca olup olmadığını öğrenmeli sakınca yoksa haplara devam etmelisiniz

27 Şubat 2007 00:00