AE
Soru Sahibi
24 Mayıs 2011 22:16

iyi akşamlar doktor hanım benim sorum zayıflamak için kullanılan haplar ile

iyi akşamlar doktor hanım benim sorum zayıflamak için kullanılan haplar ile ilgili sağlık bakanlıgı onaylı exodex kullanmazında her hangi bir sakınca varmı yoksa kan tahlili ve idrar tahlili alıp bir diyetisyene mi başvurmalıyız birde doktorların önerdigi nutraliz var enim 8 kilo bir fazlalıgım var yakın zamanda yüzmeye başlıyacagım cevabınız için şimdiden teşekürler iyi akşamlar

1 cevap
Cevaplar (1)

benim fikrim saglik bakanligi onayi dahi olsa kesinlikle ilac kullanarak kilo vermemektir. mutlaka tum ilaclarin yan etkisi var. ilac yalnizca kilo veremeyen, ugrasip egzersiz yapan ama metabolik hastaligi olan kisilerde doktor konrtolunde belki ilac baslanabilir. bence oncelikle sadece diyet ve egzersiz ile deneyiniz. sevgilerimle.

25 Mayıs 2011 21:48