BD
Soru Sahibi
12 Nisan 2008 14:08

İyi akşamlar benim sadece bacaklarımın arkasında ve kollarımın iç kısmında

İyi akşamlar benim sadece bacaklarımın arkasında ve kollarımın iç kısmında karartı şeklinde [morluk değil] bozuk para büyüklüğünde lekeler var.yara yada sivilce gibi değil.kaşıntı,yanma yok.4-5 yıldır var.bacaklarımın aşağı kısımlarına doğru oluşmaya başladı.sanki dayak yemiş gibiyim.ama yıllardır geçmedi.cildiyeye gittim.stresten dediler.demir eksikliği ilacı verdiler kullandım geçmedi.tahlillerimde de bişey çıkmadı.kansızlık da yok.25 yaşında 43 kiloyum.1.55.boy.zayıflıktan olabilirmi?saygılar

1 cevap
Cevaplar (1)

Sayın ilgili, Sizi gören doktor sizi tatmin etmemiş.Ben sizi görmeden nasıl doğru teşhis koyup, tedavi yapabilirim.Demek istediğim kesin teşhis ve tedaviniz için muayene olmanız gerekiyor.İstanbul'a bir geldiğinizde bana uğrarsanız gerekeni yapacağımdan emin olabilirsiniz. Sağlıklar dilerim. Prof. Dr. Nuran Atmanoğlu (Cildiye Mütehassısı) Cep tel:*** *** ** 11

16 Nisan 2008 18:35