ÖV
Soru Sahibi
21 Şubat 2014 13:39

istem dışı titreme

Hocam Merhabalar Ben 32 yaşındayım geceleri uykuya dalmadan önce ( yatağa uzandığım zaman ) titreme , sıçrama ateş oluyo sabah uyandıktan sonrada vücudumda kasılmalar oluyor gün içinde halsizlik uyku hali yorgunluk baş dönmesi midemde ekşime meydana geliyor şimdiye kadar gittiğim hiç bir doktordan sonuç alamadım siz ne önerirsiniz

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Ayşe Zeliha Kaya
Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları)

Nöroloji psikiyatri ve dahiliye uzmanlarına danışmanız gerek

24 Mart 2014 12:18