TH
Soru Sahibi
1 Ağustos 2016 18:16

İşlev bozukluğu varmı?

Hocam merhaba benim yaşım 16. -Benim penisim 15 16 cm civarında. Penisim ne zamana kadar uzar büyür.? -Diğer sorumda penisim biraz aşağı doğru eğri ama elımle filan düzeltince pek agrı olmuyor ileride sorun yaratırmı.Size fotoğraf atsam yorumlayabilirmisiniz?. -Son sorumda günde 3 - 4 defa masürbasyon yapıyorum.Bu ileride cinseliiğimi etkilermi . Cevaplarsanız çok memmnun olurum aklıma baya karıştırıyor. ?..

1 cevap
Cevaplar (1)

Penis boyu yaklaşık 9 10 cm olduğunda cinssel birliktelik ve orgazm için yeterlidir Eğrilikler cinsel birliktelik sırasında sıkıntı yaratacak derecelerde ise cerrahi ile düzeltilebilir Mastürbasyon zararı olmaz ancak çok sık yaparak bağımlıda olmamak gerekir

1 Ağustos 2016 21:05