ŞŞ
Soru Sahibi
1 Mart 2015 13:33

infatrini mama ve reflu

Mrb bebegin 5 buçuk aylık 6 kilo doktorumuz infatrini mama başladı reflumuzde var sorum şu oğlum sürekli huzursuz ağlama halinde kusuyo da bu mama km de agrisi yapıyor olabilir mi??

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Reyhan Aydınlıyurt
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

İnfantrini daha çok kilo alamayan iştahsız bebekler için kullanılıyor.Sizin Bebeğinizin kilosu çok düşük değil.Ben daha çok ön planda anne sütü ve ilavegerekecekse anne sütüne en yakın mamayı tercih ederdim.Geçmiş olsun .İyi akşamlar

1 Mart 2015 18:03